Zijgebieden

Gecertificeerd belastingadviseur

Joachim F. Ernst

Joachim F. Ernst

Accountant/belastingadviseur
Bedrijfsmediator
Directeur van BEStax

Telefoon:
E-mail: ernst@bes-tax.de ernst@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Melanie Kühnen

Melanie Kühnen

Accountant/belastingadviseur
Diploma bedrijfskunde
Directrice van BEStax

Telefoon:
E-mail: ernst@bes-tax.de ernst@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Wolfgang Stiller

Wolfgang Stiller

Bedrijfseconoom & belastingadviseur
Directeur van BEStax

Telefoon:
E-mail: stiller@bes-tax.de stiller@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE

Belastingaangiftes

Roswitha Bosch

Roswitha Bosch

Fiscalist (HBO-niveau)
Jaarverslagen en belastingaangiftes,
financiële en loonadministratie,
assistent-controleur

Telefoon:
E-mail: bosch@bes-tax.de bosch@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Maria Dercks

Maria Dercks

Groepsleider accounting
Fiscalist (HBO-niveau)

Telefoon:
E-mail: dercks@bes-tax.de dercks@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Yvonne van Dillen

Yvonne van Dillen

Fiscalist (HBO-niveau)

Telefoon:
E-mail: vandillen@bes-tax.de vandillen@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Martin Doll

Martin Doll

Gecertificeerd salarisadministrateur

Telefoon:
E-mail: doll@bes-tax.de doll@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Eva Driessen

Eva Driessen

Fiscalist (HBO-niveau)
Groepsleider accounting

Telefoon:
E-mail: driessen@bes-tax.de driessen@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Susanne Heek

Susanne Heek

Fiscalist (HBO-niveau)
Jaarverslagen en belastingaangiftes
financiële en loonadministratie

Telefoon:
E-mail: heek@bes-tax.de heek@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Stefanie Hildebrandt

Stefanie Hildebrandt

Secretariaat, receptie, organisatie

Telefoon:
E-mail: hildebrandt@bes-tax.de hildebrandt@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Laura Hoenselaar

Laura Hoenselaar

Commercieel medewerker

Telefoon:
E-mail: hoenselaar@bes-tax.de hoenselaar@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Lukas Jedryka

Lukas Jedryka

Groepsleider accounting
Fiscalist (HBO-niveau)

Telefoon:
E-mail: jedryka@bes-tax.de jedryka@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Nicole Dieckmann

Nicole Dieckmann

Commercieel medewerker

Telefoon:
E-mail: dieckmann@bes-tax.de dieckmann@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Sabine Lensing

Sabine Lensing

Commercieel medewerker
Financiële en loonadministratie

Telefoon:
E-mail: lensing@bes-tax.de lensing@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Alina Lindemans, Bachelor of Science

Alina Lindemans, Bachelor of Science

Examenassistent

Telefoon:
E-mail: lindemans@bes-tax.de lindemans@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Michael Rütter

Michael Rütter

Fiscalist (HBO-niveau)
Cursus bedrijfsinformatica

Telefoon:
E-mail: ruetter@bes-tax.de ruetter@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Karin Stange

Karin Stange

Fiscalist (HBO-niveau)

Telefoon:
E-mail: stange@bes-tax.de stange@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE

Kanzleiorganisation

Andrea Bongertmann

Andrea Bongertmann

Gecertificeerde advocatenkantoormanager, gecertificeerde loon- en salarisaccountant

Telefoon:
E-mail: abongertmann@bes-tax.de abongertmann@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE

Leerling

Zeynep Akar

Zeynep Akar

Belastingconsulent in opleiding

Telefoon:
E-mail: akar@bes-tax.de akar@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Lea Gottschalk

Lea Gottschalk

Telefoon:
E-mail: gottschalk@bes-tax.de gottschalk@bes-tax.de

BEStax GmbH Steuerberatungsgesellschaft Hoffmannallee 53a 47533 Kleve Noordrijn-Westfalen DE
Met deze QR-code komt u snel en gemakkelijk op deze pagina
Met deze QR-code komt u snel en gemakkelijk op deze pagina

Scan eenvoudig de codeafbeelding aan de linkerkant met een QR-codelezer op uw smartphone en u komt op het gewenste gebied op onze startpagina.